Where2Go - odpowiedź na miarę XXI wieku,
na potrzeby młodzieży w zakresie projektowania swojej ścieżki kariery.

Świat się zmienia na naszych oczach – pandemia, która zmieniła realia zawodowego życia większości ludzi, czwarta rewolucja przemysłowa, która wprowadza internet rzeczy czy sztuczną inteligencję. Jak w tych realiach wybrać zawód przyszłości, gdy więcej jest niewiadomych niż jasnych wytycznych?

Poszukaj swoich indywidualnych talentów i rozwijaj kompetencje społeczne.

Wtedy zmiany i nowa rzeczywistość będą dla ciebie szansą do świadomego wykreowania sobie zawodu, a nie powodem lęku przed nieznanym.

Przez cały okres nauki w Ósemce będziesz pod opieką ekspertów z Where2Go, którzy pomogą ci odnaleźć swoją indywidulaną ścieżkę kariery. Where2Go to projekt ekspertów i doskonałych trenerów, na co dzień pracujących z młodzieżą nad ich rozwojem i wyborem drogi zawodowej.

Jak wybrać swój wymarzony zawód z Wher2Go?

Znajdź swój potencjał

Odnajdziesz talenty, predyspozycje i naturalne zdolności. Będziemy robić testy Gallupa czy DISC i przełożymy je na przyjazny dla ciebie język. Wykorzystamy do tego odkrycia naukowe i nowoczesne narzędzia zaczerpnięte ze świata biznesu. Wszystko to na luzie, bez stresu z ciekawością świata i szacunkiem dla ciebie. Każdy ma talenty, pomożemy ci je znaleźć.

Rozwiń swoje marzenia

Kiedy już wiesz jaki masz w sobie ogrom potencjału, pozwól sobie na marzenia, które możesz już ukierunkować na rozwój tego, co masz w sobie najcenniejsze. Wyznacz kierunki swoich zainteresowań i rozwoju.

Poznaj nowoczesne rynki pracy

Twarda wiedza połączona z badaniami typu foresight. Przyjrzymy się, jakie są nowoczesne zawody, niezbędne kompetencje społeczne, kluczowe czynniki sukcesu. Odkryjesz jakie możliwości daje ci dzisiaj świat. Zastanowisz się w jakim kierunku ma rozwijać się twoja kariera, bez narzuconych ograniczeń.

Zaprojektuj swoją ścieżkę kariery

Dodaj do marzeń datę realizacji i zrób z tego plan. Urealnimy marzenia i postawimy je naprzeciw trendom rynkowym, a ty będziesz nie tylko dobrze zarabiał, ale także czuł, że to co robisz jest zgodne z twoimi predyspozycjami

Sprawdź nas na

I zarzyj na naszą stronę www